ÚČETNÍ

Příjem při nástupu až 35.000,- Kč dle zkušeností*

Hlavní náplň práce

- zpracování a účtování přijatých faktur

- kontrola náležitostí dokladů

- generování platebních příkazů

- komunikace s dodavateli

- kontrola párování plateb a záloh

- příprava podkladů pro přiznání k DPH a kontrolní hlášení

- konfirmace saldokont

- příprava podkladů pro měsíční reporting

- příprava podkladů pro audit

Požadované znalosti a dovednosti

- znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

- znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office

- znalost SAP výhodou

- dobrá znalost Českých účetních standardů

- znalost zákona o DPH a zákona o účetnictví, právní povědomí, přehled o mzdové agendě

- zkušenost z pozice účetní minimálně 2 roky

- samostatnost, vysoké pracovní nasazení, organizační a komunikační schopnosti

Požadované vzdělání

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

Další

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- dotovaná kantýna (47,- za oběd),

- dodatková dovolená v délce jednoho týdne

- rozvojový program, jazykové vzdělávání atd.

- příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji

- dynamické a velmi přátelské pracovní prostředí

- měsíční prémie