MISTR

Příjem při nástupu až 55.000,- Kč dle zkušeností*

Hlavní náplň práce

- zajištění výroby v požadovaném čase

- plánování činností svěřeného úseku se zaměřením na plné využití stávajících kapacit

- řízení, organizování a kontrola procesů na svěřeném úseku

- zajištění efektivnosti hospodaření úseku a hodnocení výkonnosti

- řízení procesu kvality na svěřeném úseku

- vedení zaměstnanců, přidělování úkolů, motivování  a jejich hodnocení

- řízení a kontrola bezpečnosti a hygieny práce na svěřeném úseku

- řízení zpracování, aktualizace a uchovávání příslušné technické a provozní dokumentace

Požadované znalosti a dovednosti

- technické vzdělání

- technický rozhled v oblastech elektra a mechaniky

- min 3 roky praxe na obdobné pozici

- práce s PC (world, excel, SAP)

- zkušenosti s vedením týmu

- organizační schopnosti

- základní znalost AJ nebo NJ výhodou

Požadované vzdělání

- SŠ/VŠ

Další

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- dotovaná kantýna (47,- za oběd),

- dodatková dovolená v délce jednoho týdne

- rozvojový program, jazykové vzdělávání atd.

- příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji

- dynamické a velmi přátelské pracovní prostředí

- měsíční prémie