ELEKTRIKÁŘ

Příjem při nástupu až 27.700,- Kč dle zkušeností*

Hlavní náplň práce

- Na pozici elektrikáře budete provádět běžné, střední a generální opravy strojů a zařízení, na nich vyhledávat poruchy a odstraňovat je

- Provádění preventivní kontroly a opravy dle plánu, evidovat technická data o průběhu a výsledcích práce a spotřebovaného materiálu.

- Opravy a údržby zařízení souvisejících s budovou a jejím okolím

- Stěhování výrobník linek, zařízení a vybavení prostor zaměstnavatele

- Instalace a reinstalace energetických vedení

Požadované znalosti a dovednosti

- znalost čtení technické dokumentace

- všeobecnou znalost automatizace, robotizace, měření a regulace

- základní znalost pneumatických systémů

- vyhláška 50, §6

- schopnost práce s elektrickými přístroji, manuální zručnost

Požadované vzdělání

- SO/ USO technického směru

Další

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- možnost profesního rozvoje

- možnost kariérního růstu

- možnost pracovní praxe v německých závodech

*Závislé na vašich zkušenostech, praxi na dané pozici a výši bonusu