SEŘIZOVAČ

Příjem při nástupu až 31.700,- Kč dle zkušeností*

Hlavní náplň práce

- seřizování a obsluha  strojů a dalších zařízení

- kompletní přestavby strojů a zařízení

- uvolnění výrobního zařízení a zaznamenání do příslušné dokumentace

- organizování, řízení a koordinace výrobní činnosti ve spolupráci s nadřízeným pracovníkem

- zajišťování provozu  stroje a zařízení, v případě závažnějších oprav spolupráce  s oblastí údržby

- dodržování  technologických postupů výrobních operací

- zajištění  interního  materiálového toku  komponentů

- dohled nad dodržováním bezpečnosti práce

- provádění  zpětného  hlášení vyrobených kontrolovaných dílů do systému

- provádění měření a kontroly dílů

- spolupodílení se na zaškolení nových pracovníků

- v případě potřeby se podílí na výrobní činnosti u strojů

Požadované znalosti a dovednosti

- znalost čtení technické dokumentace

- znalost ovládání PC

- aktivní přístup k práci

- flexibilita

- odpovědnost

Požadované vzdělání

- SO/ USO technického směru (možno i absolvent)

Další

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- možnost profesního rozvoje

- možnost kariérního růstu

- možnost pracovní praxe v německých závodech

*Závislé na vašich zkušenostech, praxi na dané pozici a výši bonusu